L İ M A K   T E K N O L O J İ

ARAÇ YÖNETİM SİSTEMİ

Araç Yönetiminde Dijital Devrim


Modern işletmeler için araç yönetimi, operasyonel verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek ve güvenliği sağlamak açısından kritik bir unsurdur. İşte bu noktada, Araç Yönetim Sistemi devreye giriyor. Araç filonuzu dijitalleştirerek, tüm araçları etkin bir şekilde yönetmek artık çok daha kolay.

 

Araç Yönetimi: Araçların zimmet durumlarını, şirket aracı, kiralık araç, ikame araç durumlarını sistemde yönetebilirsiniz. Araç üzerindeki ve depolarda bulunan lastik bilgilerini kayıt altında tutabilirsiniz.

 

Dijital Arşiv: Kaza, servis, bakım, ceza gibi birçok dosyayı ve belgeyi dijital ortamda saklarsınız.

 

Yakıt ve Bakım Yönetimi: Akaryakıt istasyonları ile entegre olarak araçların yakıt tüketimini izleyebilir, detaylı şekilde rapor alabilirsiniz. Araçlara ait güncel km bilgilerinin aylık olarak girilmesini sağlar ve bakım zamanını yönetebilirsiniz.

 

Uyarı ve Bildirimler: Lastik değişim zamanlarında, sözleşme tarihi, muayene tarihi yaklaşan ve geçen araçlarda, aylık yakıt alımında, kullanım sınırının aşılması durumunda e-posta ve mobil bildirimler alabilirsiniz.

 

Raporlama ve Analitik: Sistem, araçların kullanım verilerini analiz ederek detaylı raporlar sunar. Bu veriler sayesinde yapılan tüm harcamaları raporlar ve senelik karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

 

Araca Görev:

  • Şoförlere veya normal personellere görevler oluşturabilir, takip edebilirsiniz.

  • Araçların görev başına katettiği km bilgilerini kayıt altında tutarsınız.

  • Performans açısından aylık, yıllık görev raporları alabilirsiniz

  • Hızlı görev, ekip görevleri, havuz görevleri ve çok daha fazlası..